Salı, Mayıs 7th, 2019

,Su arıtma Servisi,Su arıtma Servisleri,su arıtma cihazı fiyatları,su arıtma filtre fiyatları

Arnavutköy Su Arıtma Cihazı

arnavutkoy-su-aritma-cihazi

Arnavutköy; İstanbul’un eski bir Rum köyü olarak bilinen bir ilçesi olup eski zamanlarda Türklerin azınlık olduğu ayazmalarında düzenlenen şenlikleri ile bilinen ve adı Boğaziçi olan bu incinin hassas bir parçası konumundadır. Eski dönemlerde yani “İstanbul’un İstanbul olduğu zamanlarda” Türkler ile Rumların kardeş gibi yaşadığı zamanlarda, yardımlaşmanın, dostluğun her şeyden önce geldiği, birbirlerine selam vermeyi esirgemeyen insanların olduğu Arnavutköy günümüzde hala tam 1500 yıllık tarihiyle dimdik ayakta duruyor. Aslında çok eskiye dayandığı için ilçe ayakta kalmaya çalışıyor olarak söylenilebilir. Nüfus olarak 5000 kişinin yaşadığı bir semttir Arnavutköy. Fakat burada yaşayanlar kiracıdan çok eskiden gelen bir kuşak olarak bilinen mülk sahipleridir. Bir dönem de Rumların yoğunlukla olduğu, Türklerin de azınlık olduğu Arnavutköy’ de günümüzde hala Rumlar, Ermeniler ve Musevi vatandaşlar yaşamaktadır. Arnavutköy ilçemizin mahalleleri şunlardır; Adnan Menderes Mahallesi, Anadolu Mahallesi, Arnavutköy Merkez Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Baklalı Mahallesi, Balaban Mahallesi, Boğazköy İstiklal Mahallesi, Bolluca Mahallesi, Boyalık Mahallesi, Çilingir Mahallesi, Deliklikaya Mahallesi, Dursunköy Mahallesi, Durusu Mahallesi, Fatih Mahallesi, Hacımaşlı Mahallesi, Hadımköy Mahallesi, Haraççı Mahallesi, Hastane Mahallesi, Hicret Mahallesi, İmrahor Mahallesi, İslambey Mahallesi, Karaburun Mahallesi, Karlıbayır Mahallesi, M.Fevzi Çakmak Mahallesi, Mavigöl Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Nenehatun Mahallesi, Ömerli Mahallesi, Sazlıbosna Mahallesi, Taşoluk Mahallesi, Tayakadın Mahallesi, Terkos Mahallesi, Yassıören Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Yeşilbayır Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi. Arnavutköy su arıtma cihazı montajı, Arnavutköy su arıtma cihazı bakımı, Arnavutköy ihlas su arıtma cihazı servisi, Arnavutköy su arıtma servisi, Arnavutköy su arıtma işleri yapmaktayız.

Arnavutköy Su Arıtma Cihazı

Arnavutköy su arıtma servisleri, Arnavutköy filtre fiyatları, Arnavutköy su arıtma filtre fiyatları, Arnavutköy su arıtma fiyatları, Arnavutköy rotatekarıtma su arıtma servisi, Arnavutköy rainwater su arıtma servisi, Arnavutköy berraksu su arıtma servisi, Arnavutköy  lion su arıtma servisi, Arnavutköy  water gold su arıtma servisi, Arnavutköy kale su arıtma servisi, Arnavutköy globbrine su arıtma servisi, Arnavutköy aura su arıtma servisi, Arnavutköy waterlife su arıtma servisi, Arnavutköy watergreen su arıtma servisi, Arnavutköy ocoan su arıtma servisi, Arnavutköy rositell su arıtma servisi, Arnavutköy bms su arıtma servisi, Arnavutköy haydro safe su arıtma servisi, Arnavutköy spring water su arıtma servisi olarak hizmet vermekteyiz. Basit olarak bir su arıtma parçalarını sizlere sayacak olursak şunları söylememiz gerekmektedir; Membran filtre, ön üçlü filtre, sediment filtre, karbon filtre, blok karbon filtre, tatlandırıcı filtre, shatoff, flow, dört yollu vana, arıtma tankı, vontron membran, yıldız musluk, arıtma musluğu ve avrupa musluğu olarak arıtma cihaz malzemeleridir.  Sağlıklı, verimli, temiz ve tazyikli su kullanımı için uzmanlarımız su arıtma cihazlarınızın 6 aylık ve 1 yıllık olan yılda iki kereye ait bakımları zamanında yaptırmanızı önerirken bu süreci biz sizin yerinize kayıt altında tutarak sizleri bilgilendirerek sağlığınızı koruma görevini üstlenmiş durumdayız.

Arnavutköy su arıtma servisi olarak su arıtma cihazlarınızın tüm periyodik bakımlarını zaman çizelgesi tutarak yapıyor, Arnavutköy ilçesinin tüm mahallelerine servis hizmetimiz bulunmakla beraber Tezgah altı su arıtma cihazı, tezgah üstü su arıtma cihazı, sebilli su arıtma cihazı, otel su arıtma cihazı, okul su arıtma cihazı, direk akışlı su arıtma cihazı, kapalı kasa su arıtma cihazlarının bakım ve kurulumlarını yapmaktayız.