Salı, Mayıs 7th, 2019

,Su arıtma Servisi,Su arıtma Servisleri,su arıtma cihazı fiyatları,su arıtma filtre fiyatları

Ataşehir Su Arıtma Cihazı

atasehir-su-aritma-cihazi

İstanbul’un Anadolu bölgesinde bulunan Ataşehir ilçesi birçok semtiyle bilinmektedir. Yeşillik alanları, son zamanlarda ortaya çıkan modern yaşam alanları ve piknik alanlarıyla huzur veren, doğal özellikleriyle ilgisini kendine çeken Ataşehir ilçesi Marmara denizi tarafından konumlanmış en eski yerleşim alanlarından biridir. Çalışma alanları daha çok ekonomik açıdan sanayi, ticaret ve hizmet sektörüne dayanmaktadır. Bundan dolayı Ataşehir ilçesinden birçok Alışveriş Merkezi bulunmaktadır. Eğlence ortamları, kafeteryalar ve sosyal tesisleri ile şehirleşmiş olan ilçe birçok yaşayan insanlar için yaşam alanı haline gelmiştir. İstanbul’un eski ilçelerinden biri olan Ataşehir ilçesi günümüzde üzerinde kurulu olduğu arazi, 1912 yılından beri Karaman Çiftliği adı ile bilinen 6500 dönümü olan bir alanı kapsamaktadır. Şuan ki arazi, fazla el değiştirmesine rağmen ve tanınan gazete sahibi olan ve tekrardan iş adamlarının arazi üzerinde olan haklarını yani satın alma hakları ile ilgili tuhaf bir geçmişi olduğu yansıtılıyor. Ataşehir ilçesi ilçe statüsüne 2008 yılında girmiştir. İlçenin güneyinde Maltepe, batısında Kadıköy, kuzeybatısında Üsküdar, kuzeyinde Ümraniye, kuzeydoğusunda Çekmeköy ve doğusunda Sancaktepe ilçeleri bulunmaktadır. Ataşehir ilçesinin yüz ölçümü 25,84 kilometrekaredir. Ve bunun yanında ilçe nüfusu 419.368 kişidir. Ve ilçenin sınırları içerisinde toplamında 17 mahalle vardır.Bunlar; Aşık Veysel Mahallesi, Ataşehir Atatürk Mahallesi, Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Esatpasa Mahallesi, Fetıh Mahallesi, İçerenköy Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kayışdağı Mahallesi, Küçükbakkalköy Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Mustafa Kemal Mahallesi, Örnek Mahallesi, Yeni Çamlıca Mahallesi, Yeni Sahra Mahallesi, Yenişehir Mahallesi gibi.

Ataşehir Su Arıtma Cihazı

Ataşehir su arıtma cihazı montajı, Ataşehir su arıtma cihazı bakımı, Ataşehir ihlas su arıtma cihazı servisi, Ataşehir su arıtma servisi, Ataşehir su arıtma işleri yapmaktayız. Ataşehir su arıtma servisleri, Ataşehir filtre fiyatları, Ataşehir su arıtma filtre fiyatları, Ataşehir su arıtma fiyatları, Ataşehir  rotatekarıtma su arıtma servisi, Ataşehir rainwater su arıtma servisi, Ataşehir berraksu su arıtma servisi, Ataşehir lion su arıtma servisi, Ataşehir water gold su arıtma servisi, Ataşehir kale su arıtma servisi, Ataşehir globbrine su arıtma servisi, Ataşehir aura su arıtma servisi, Ataşehir waterlife su arıtma servisi, Ataşehir watergreen su arıtma servisi, Ataşehir ocoan su arıtma servisi, Ataşehir rositell su arıtma servisi, Ataşehir bms su arıtma servisi, Ataşehir haydro safe su arıtma servisi, Ataşehir spring water su arıtma servisi olarak hizmet vermekteyiz.Genel olarak bir su arıtma parçalarını sizlere sayacak olursak şunları söylememiz gerekmektedir; Membran filtre, ön üçlü filtre, sediment filtre, karbon filtre, blok karbon filtre, tatlandırıcı filtre, shatoff, flow, dört yollu vana, arıtma tankı, vontron membran, yıldız musluk, arıtma musluğu ve avrupa musluğu bir arıtma cihazının basit modelleridir.  Uzmanlar sağlıklı su kullanımı için su arıtma cihazlarınızın 6 aylık ve 1 yıllık olan yılda iki kerelik bakımları zamanında yaptırmanızı önermektedirler. Bu süreci biz sizin yerinize kayıt altında tutarak sizleri bilgilendirmekteyiz.

Ataşehir su arıtma servisi olarak su arıtma cihazlarınızın tüm periyodik bakımlarını zaman çizelgesi tutarak yapıyor, Ataşehir ilçesinin tüm mahallelerine servis hizmetimiz bulunmakla beraber Tezgah altı su arıtma cihazı, tezgah üstü su arıtma cihazı, sebilli su arıtma cihazı, otel su arıtma cihazı, okul su arıtma cihazı, direk akışlı su arıtma cihazı, kapalı kasa su arıtma cihazlarının bakım ve kurulumlarını yapmaktayız.