Cuma, Mayıs 3rd, 2019

,Su arıtma Servisi,Su arıtma Servisleri,su arıtma cihazı fiyatları,su arıtma filtre fiyatları

Ataşehir Su Arıtma Servisi

atasehir-su-aritma-servisi

Ataşehir ihlas su arıtma servisi, ataşehir su arıtma filtresi, ataşehir su arıtma fiyatları, ataşehir su arıtma servisi, ataşehir su arıtma servisleri,Su arıtma Servisi,Su arıtma Servisleri,su arıtma cihazı fiyatları,su arıtma filtre fiyatları

ATAŞEHİR SU ARITMA SERVİSİ: Ataşehir İstanbul ilinin Anadolu yakasında bulunan güzide ilçesidir. Ataşehir ilçesinde su arıtma cihazı kullanmak çok büyük önem barındırmaktadır. Şebeke sularının yıllar süren zaman içerisinde kirlenmesinden ötürü, su arıtma cihazı kullanımı gün geçtikçe artan bir alışkanlık haline gelmiştir. Ataşehir ilçesinin toplamda 17 mahallesi bulunmaktadır. Mahalleler sırasıyla şu şekildedir; Aşık Veysel Mahallesi Ataşehir Atatürk Mahallesi Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi Barbaros Mahallesi Esatpasa Mahallesi Fetıh Mahallesi İçerenköy Mahallesi İnönü Mahallesi Kayışdağı Mahallesi Küçükbakkalköy Mahallesi Mevlana Mahallesi Mimar Sinan Mahallesi Mustafa Kemal Mahallesi Örnek Mahallesi Yeni Çamlıca Mahallesi Yeni Sahra Mahallesi Yenişehir Mahallesi. Her mahallede su arıtma cihazı membran filtre kullanımı günümüzde halk tarafından arttırılmaktadır. Şebeke sularından içme suyu anlamında faydalanmak size ve sevdiğiniz ailenize sonucu bariz olan zararlar verebilir. Bunlar kemik gelişimi noktasında çok büyük sorunlar çıkartabilir. Özellikle küçük çocuklarda eklem ağrıları ve kireçlenme yapabilir. Bu durum son zamanlarda çok sıklaşmıştır. Bu nedenle içerisinde belli gereçler ve filtreler barındıran su arıtma cihazı kullanımı da artmıştır. Bu gereçler şu şekildedir; membran filtre, ön üçlü filtre, sediment filtre, karbon filtre, blok karbon filtre, tatlandırıcı filtre, shatoff, flow, dört yollu vana, arıtma tankı, vontron membran, yıldız musluk, arıtma musluğu, avrupa musluğu. Bu parçaların bir bütünü olarak su arıtma cihazı oluşturmaktadır.

SU ARITMA CİHAZI FİYATLARI

Su arıtma cihazına 550TL ile üzeri fiyatlar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

SU ARITMA FİLTRE FİYATLARI

Su arıtma filtrelerine 5TL ile başlayan fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Ataşehir Su Arıtma Servisi

Su arıtma cihazı belli başlı bir çalışma şekli barındırmaktadır. Çalışma şekli şu şekildedir; ön filtreden geçirerek tortu çamur asbest gibi maddeleri tutarak suyu berrak hale getirir. Karbon filtre klor ve kötü koku tat veren kimyasalları arıtır. Supun filtreye gelince oda membran filtreye gönderilmeden evvel suyu son kez süzer ve ters ozmos uygular. Membran filtre ise en önemli araçtır bu aracın ihtiyatla yılda 2 kez periyodik bakımı yapılması şarttır. Membran filtreye gelince suyu mikronlar haline getirerek en küçük zerresini dahi berraklaştırır. Ve temiz tatlı bir içimli su sağlar. En son aşamada ise tatlandırıcı filtre devreye girer ve saf suyu tatlandırır ve en ekonomik tatlı içme suyunu elde etmenizi sağlar. Bütün bu sistemin çalışma prensibinin bozunuma uğramaması için senede iki kere periyodik bakımlarını yapılması kesinlikle çok önemlidir.

Ataşehir su arıtma cihazı filtre değişimi

 

Ataşehir su arıtma cihazı montajı

 

Ataşehir su arıtma cihazı bakımı

 

Ataşehir ihlas su arıtma cihazı servisi

 

Ataşehir su arıtma servisi

 

Ataşehir su arıtma servisleri

 

Ataşehir filtre fiyatları

 

Ataşehir su arıtma filtre fiyatları

 

Ataşehir su arıtma fiyatları

 

Ataşehir rotatekarıtma su arıtma servisi

 

Ataşehir rainwater su arıtma servisi

 

Ataşehir berraksu su arıtma servisi

 

Ataşehir lion su arıtma servisi

 

Ataşehir water gold su arıtma servisi

 

Ataşehir kale su arıtma servisi

 

Ataşehir globbrine su arıtma servisi

 

Ataşehir aura su arıtma servisi

 

Ataşehir su arıtma

 

Ataşehir waterlife su arıtma servisi

 

Ataşehir watergreen su arıtma servisi

 

Ataşehir ocoan su arıtma servisi

 

Ataşehir rositell su arıtma servisi

 

Ataşehir bms su arıtma servisi

 

Ataşehir haydro safe su arıtma servisi

 

Ataşehir spring water su arıtma servisi

 

Ataşehir hayzek su arıtma servisi

 

Ataşehir aqualine su arıtma servisi

 

Ataşehir aslan su arıtma servisi

 

Ataşehir İstanbul su arıtma servisi

 

Ataşehir Esenler su arıtma servisi

 

Ataşehir waterbox su arıtma servisi