Pazartesi, Mart 14th, 2016

, , , , ,Su arıtma Servisi,Su arıtma Servisleri,su arıtma cihazı fiyatları,su arıtma filtre fiyatları

Avcılar Su Arıtma Servisi

Avcılar Su arıtma servisi, Türkiye’nin ve İstanbul’un en köklü Üniversitelerinden birinin ana kampusu olarak bilinen İstanbul Üniversitesi Avcılar Yerleşkesi’ni topraklarında barındırmakla beraber ilçe sınırları içinde diğer ilçelere göre kat ve kat öğrenci barındırmaktadır. Öğrencilerin yaşam standartlarına göre şekillenen Avcılar su arıtma ilçesi birçok cafe, bilorda, bowling ve alışveriş merkezi bulunmaktadır. Küçükçekmece gölü ve Marmara Denizi arasında bir yerleşke olarak bilinen Avcılar; yaklaşık 426 bin nüfusa sahip olmakla beraber 36 milyon metre karelik bir yüz ölçüme sahiptir. İki tarafı sularla kaplı olmasına karşılık yinede İstanbul standartlarına göre içme suyunun kirlilik oranlarından kaynaklı içme suyu açısından bu bölgede de büyük bir sıkıntı çekilmektedir. Bunun nedeni ise sanayi kuruluşları ve kentselleşme için yapılan yapılardır.

AVCILAR SU ARITMA SERVİSLERİ

Uzmanlar şebeke hattından gelen suyun içilmeme konusunda uyarmakla beraber şebeke hattından gelen suyun su arıtıcı cihazlarından damıtılarak ve süzülerek geçtikten sonra tüketilmesi konusunda açık oturumlar yapmaktadır. Su arıtıcı cihazlarında bulunan 4 adet filtrenin bulunması ve bu filtrelerin içinden ayrı ayrı temizlenerek geçtikten sonra cihazların çıkış yerinden su alınmasında kaynaklı temiz ve bol mineralli suyun yanı sıra damak zevkinize göre tadı da alabilmeniz söz konusudur. Bu işlemlerin sürekli olarak aksamadan devam edebilmesi için cihazların periyodik bakımları olan 6 aylık ve 1 yıllık bakımlarını yaptırılması gerekmektedir. Bu bakımlar sayesinde 3 tane filtrenin değişimi ve 4. Ana filtre fiyatları adı altında membran filtrenin tıkanmasını engellenmiş olunmakla beraber tat zevki de kaybolmamış olmaktadır.

Avcılar su arıtma cihazı fiyatları

550tl’den başlayan fiyatlarla bize ulaşarak temin edebilirsiniz.

Temiz ve tağzikli su kullanmak için periyodik bakımları yaptırmayı unutmamanız sağlığınız açısından önemlidir. Avcılar Merkez Mahallesi, Ambarlı Mahallesi, Cihangir Mahallesi, Gümüşpala Mahallesi, Denizköşkler Mahallesi, Üniversite Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Firuzköy Mahallesi, Tahtakale Mahallesi ve Yeşilkent Mahallesi’ne anında Tezgah altı su arıtma cihazı, tezgah üstü su arıtma cihazı, sebilli su arıtma cihazı, otel su arıtma cihazı, okul su arıtma cihazı, direk akışlı su arıtma cihazı, kapalı kasa su arıtma cihazlarınızın teknik bakımını yapan Avcılar su arıtma servisi olarak Filtre değişim hizmeti ve su kaçak bakım hizmeti vermekteyiz.

Su arıtma filtreleri

5 tlden başlayan fiyatlarla kendi değiştirmek isteyenler ise bizi arayarak toptan fiyatlara filtreleri alabilirler.

Aşağıdaki su arıtma cihazı markaları biz değiliz. rotatekarıtma, rainwater, berraksu arıtma, lion su arıtma, water gold su arıtma, kale su arıtma, globbrine su arıtma, aura su arıtma, waterlife su arıtma, watergreen su arıtma, ocoan su arıtma, rositell su arıtma, bms su arıtma, haydro safe su arıtma, spring water su arıtma, hayzek su arıtma, aqualine su arıtma, aslan su arıtma, istanbul su arıtma, esenler su arıtma, waterbox.