Çarşamba, Mart 16th, 2016

, , , ,Su arıtma Servisi,Su arıtma Servisleri,su arıtma cihazı fiyatları,su arıtma filtre fiyatları

Bahçelievler Su Arıtma Servisi

Bahçelievler Su Arıtma Servisi ; Bizans İmparatorluğu döneminde tarım ve bağcılık faaliyetlerinin yapıldığı topraklar iken günümüze yeşil alan ve toprakların parmakla sayılamayacak kadar az sayıda olup kentselleşen ve modern hayata ayak uydurmuş popüler ilçelerimizden biridir. Günümüz itibariyle son güncellemelere göre Bakırköy, Küçükçekmece, Bağcılar ve Güngören’e komşu olmasıyla bilinen E-5 kara yolu yani diğer ismiyle O-1 karayolunun üstüne kurulmuş olan Bahçelievler İlçesi, son yapılan 2014 sayımlarına göre 600 bin civarında ikamet eden halka toprak sahipliği yapmaktadır. Tarihi eserler bakımından zengin sayılan Bahçelievler toprakları başta ise Havuzlu Köşk ve Çeşmesi, Çobançeşme Köprüsü ve Çobançeşme Çeşmesi, Soğanlı Çeşmesi ile Viran Sarayı gelmektedir. İnsan vücudunun temel ihtiyacı su olması ile beraber günlük 2 litre su tüketilmesi gerekmektedir.

BAHÇELİEVLER SU ARITMA SERVİSLERİ

Lakin İstanbul meskenleri bakımından tamamıyla kentsel yapıların yanı sıra sanayileşmeyle beraber fabrikaların olması ve bunların atıkları çevreyi ve doğal su kaynaklarını kirlettikleri için şebeke hattından gelen musluk suyu tüketimi insan sağlığını tehdit etmektedir. Uzmanlar şebeke suyunu direk olarak tüketilmesini kesinlikle doğru bulmamakla beraber şebeke suyunu su arıtıcı cihazlarından geçirilerek arıtılması konusunda çok hassaslar. Bunun nedeni ise su arıtma cihazlarının içinde 4 adet filtre bulunması ve şebeke girişinden gelen suyun hepsinden teker teker süzülerek geçmesi ve bu esnada suyun mikropları kırılarak damıtılma işlevi sayesinde temiz ve bol mineralli su tüketimi sağlanmaktadır. Su arıtma cihazlarının sürekli kullanımı için periyodik bakımlarının yapılması gerekmekte olup bu bakımlar yılda iki kere olmak üzere 6 aylık ve 1 senelik olarak yapılmaktadır.

Bahçelievler Su Arıtma Cihazı Fiyatları

550’tl den başlayan fiyatlarla firmamızdan Bahçelievler su arıtma cihazlarını temin edebilirsiniz. Fiyata montaj dahildir.

Bahçelievler Su arıtma filtreleri

5 tlden başlayan fiyatlarla kendi değiştirmek isteyenler ise bizi arayarak toptan fiyatlara filtreleri alabilirler.

 

Bahçelievler Su Arıtma Servisi  Bu bakımlar sayesinde ana filtre olan membran filtrenin tıkanmasını engelleyerek tağzik olayında bir kayıp yaşanmamakla beraber sürekli kullanım elde edilebilmektedir. Bahçelievler; Şirinevler Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çobançeşme Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Soğanlı Mahallesi, Yenibosna Mahallesi, Zafer Mahallesi, Siyavuşpaşa Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Kocasinan Mahallesi ve Hürriyet Mahallesi olmak üzere 11 adet mahallesi bulunmaktadır  ve tüm mahallelere su arıtma ve filtre değişim servislerimiz mevcuttur. Tezgah altı su arıtma cihazı, tezgah üstü su arıtma cihazı, sebilli su arıtma cihazı, otel su arıtma cihazı, okul su arıtma cihazı, direk akışlı su arıtma cihazı, kapalı kasa su arıtma cihazlarının bakım ve kurulumlarını yapmaktayız. Aşağıdaki su arıtma cihazı markaları biz değiliz. rotatekarıtma, rainwater, berraksu arıtma, lion su arıtma, water gold su arıtma, kale su arıtma, globbrine su arıtma, aura su arıtma, waterlife su arıtma, watergreen su arıtma, ocoan su arıtma, rositell su arıtma, bms su arıtma, haydro safe su arıtma, spring water su arıtma, hayzek su arıtma, aqualine su arıtma, aslan su arıtma, istanbul su arıtma, esenler su arıtma, waterbox.

Bahçelievler Su Arıtma Fiyatları

Bahçelievler Su Arıtma Filtre Fiyatları

Bahçelievler Lion Su Arıtma Servisi

Bahçelievler Aura Su Arıtma Servisi

Bahçelievler İstanbul Su Arıtma Servisi

Bahçelievler Waterbox Su Arıtma Servisi

Bahçelievler Su Arıtma Cihazı Bakımı