Çarşamba, Mart 16th, 2016

, , , ,Su arıtma Servisi,Su arıtma Servisleri,su arıtma cihazı fiyatları,su arıtma filtre fiyatları

Bakırköy Su Arıtma Servisi

Bakırköy Su Arıtma Servisi; İstanbul Atatürk Hava Alanını içinde barındıran, Bahçelievler, Küçükçekmece, Güngören ve Zeytinburnu ilçeleriyle çevrili olup Marmara Denizine sahili bulunan ve vatandaşlarımızın denize girmesi için plajları olan İstanbul’un bir ilçesidir. Türkiye’de ilk açılan ruh ve sinir hastalıkları hastanesi olan Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi bu ilçe sınırları içinde bulunup 1957 yılında Ord. Prof. Dr. Mazhar Osman tarafından açılmıştır. 2010 yılında Dünya Basketbol Şampiyonası ve 2012 Dünya Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası’na ev sahipliği yaptığımız zamanlarda bu faaliyetlerin gerçekleştiği spor salonu Bakırköy ilçe sınırları içinde olup ismi Sinan Erdem Spor Salonu ile bilinen ve günümüzde Anadolu Efes’in ev sahipliğinde Türkiye Basketbol Ligi ve Euroleague maçları bu spor salonunda oynanmaktadır.  Bakırköy ilçe sınırları içinde bulunan halkımız spor yapmayı çok sevdiği için ve yaşam kaynağımızın bir parçası olan suyu bol miktarda kullanmaktadırlar.

BAKIRKÖY SU ARITMA SERVİSLERİ

Bakırköy Su Arıtma Servisi Bölgede sanayileşme ağır bastığı için şebeke hattının su tüketimi uzmanlar tarafından sağlığa zararlı olduğu tescillenmiştir. Nezih halkımızda bu konuda bilinçli olduğundan tercihlerini su arıtma cihazlarını kullanarak temiz ve sağlıklı su tüketimi yapmaktadırlar. Bu sayede hem sağlıklarını kazanmış oluyorlar hem de maddi yönden ceplerini zarara sokmayarak kendi sularını kendileri arıtmaktadırlar. Su arıtma cihazında 4 adet filtre bulunmasında dolayı üçünün düzenli periyodiklerle değişimi sayesinde dördüncü maliyeti yüksek olan membran isimli filtrenin tıkanmasını engellemiş olup hem damak zevkinize uyumlu bol mineralli bir su hem de yapılan suyun temiz ortamlarda arıtıldığı bilinçli olarak tüketimi yapılmaktadır.

 

Bakırköy Su Arıtma Cihazı Fiyatları

550 tl’den başlayan cazip fiyatlarla temin edebilirsiniz.Fiyata montaj dahildir.

 

Bakırköy Su Arıtma Filtreleri

5 tl’den başlayan fiyatlarla kendi değiştirmek isteyenler bizi arayarak toptan fiyatlara filtreleri alabilirler.

Su arıtma servisi olarak Tezgah altı su arıtma cihazı, tezgah üstü su arıtma cihazı, sebilli su arıtma cihazı, otel su arıtma cihazı, okul su arıtma cihazı, direk akışlı su arıtma cihazı, kapalı kasa su arıtma cihazı kurulumu, bakımı ve filtre değişimlerini gerçekleştirmekteyiz. Ataköy 1. Kısım Mahallesi, Ataköy 2-5-6. Kısım mahallesi, Ataköy 3-4-11. Kısım mahallesi, Basınköy Mahallesi, Cevizlik Mahallesi, Kartaltepe Mahallesi, Osmaniye Mahallesi, Sakızağacı Mahallesi, Şenlikköy Mahallesi, Yenimahalle, Yeşilköy Mahallesi, Yeşilyurt Mahallesi, Zeytinlik Mahallesi ve Zuraatbaba Mahallelelerine uygun ve indirimli fiyata periyodik bakımlarını filtre değişimlerini yapmaktayız. Sağlığınız açısından periyodik bakımlar adı altında yılda 2 kere yapılmakta olan 6 aylık ve 1 yıllık bakımları yaptırdığınız taktirde tağzikli bir şekilde su tüketiminin yanında damak zevkinize uygun ve sağlıklı bir su tüketimine süreklilik katmış olursunuz. Aşağıdaki su arıtma cihazı markaları biz değiliz. rotatekarıtma, rainwater, berraksu arıtma, lion su arıtma, water gold su arıtma, kale su arıtma, globbrine su arıtma, aura su arıtma, waterlife su arıtma, watergreen su arıtma, ocoan su arıtma, rositell su arıtma, bms su arıtma, haydro safe su arıtma, spring water su arıtma, hayzek su arıtma, aqualine su arıtma, aslan su arıtma, istanbul su arıtma, esenler su arıtma, waterbox su arıtma. Sağlıklı yaşam için su arıtma cihazları kullanınız.

Bakırköy İstanbul su arıtma servisi

Bakırköy ocoan su arıtma servisi

Bakırköy filtre fiyatları

Bakırköy lion su arıtma servisi

Bakırköy su arıtma cihazı filtre değişimi

Bakırköy su arıtma cihazı bakımı

Bakırköy su arıtma

Bakırköy su arıtma filtresi

Bakırköy filtre fiyatları