Cuma, Mayıs 3rd, 2019

,Su arıtma Servisi,Su arıtma Servisleri,su arıtma cihazı fiyatları,su arıtma filtre fiyatları

Kadıköy Su Arıtma Servisi

kadikoy-su-aritma-servisi

Kadıköy ihlas su arıtma servisi, Kadıköy Su Arıtma Cihazı servisleri, kadıköy su arıtma filtreleri, kadıköy su arıtma fiyatları,Kadıköy Su arıtma Servisi,Su arıtma Servisleri,su arıtma cihazı fiyatları,su arıtma filtre fiyatları

KADIKÖY SU ARITMA SERVİSİ: Kadıköy İstanbulun Anadolu yakasında bulunan ve pek rağbet gören bir ilçesidir. Bu durum sahilinin güzelliği ve içerisinde bulunan birçok güzel mekandan dolayıdır. Bölge halkı su arıtma cihazı konusunda bilinçli bir durumdadır. Yinede hali hazırda pek su arıtma cihazı kullanmayan insanlar bulunmaktadır. Bu konuda bilinç kazanmak çok önemli bir anlam ifade etmektedir. Kadıköy ilçesi            toplamda 21 mahalleden oluşmaktadır. Bunlar; 19 Mayıs Mahallesi Acıbadem Mahallesi Bostancı Mahallesi Caddebostan Mahallesi Caferağa Mahallesi Dumlupınar Mahallesi Eğitim Mahallesi Erenköy Mahallesi Fenerbahçe Mahallesi Feneryolu Mahallesi Fikirtepe Mahallesi Göztepe Mahallesi Hasanpaşa Mahallesi Koşuyolu Mahallesi Kozyatağı Mahallesi Merdivenköy Mahallesi Osmanağa Mahallesi Rasimpaşa Mahallesi Sahrayı Cedit Mahallesi Suadiye Mahallesi Zühtüpaşa Mahallesi olarak adlandırılmıştır. Her bölgesinde şebeke suları işlevini içme suyu olarak sağlayamamaktadır. Bir su arıtma cihazı; membran filtre, ön üçlü filtre, sediment filtre, karbon filtre, blok karbon filtre, tatlandırıcı filtre, shatoff, flow, dört yollu vana, arıtma tankı, vontron membran, yıldız musluk, arıtma musluğu ve avrupa musluğu olarak adlandırılan bir parçalar bütünüdür.

SU ARITMA CİHAZI FİYATLARI

Su arıtma cihazı fiyatları 550TL üzerinden bütçenize uygun su arıtma cihazınızı seçme imkanı sunulmaktadır.

SU ARITMA FİLTRE FİYATLARI

Su arıtma filtrelerimize 5TL üzerinden bütçelendirilen fiyatlardan ulaşabilirsiniz.

 

Kadıköy Su Arıtma Servisi

Bir su arıtma cihazının çalışma prensibi şöyledir; ön filtreden geçirerek tortu çamur asbest gibi maddeleri tutarak suyu berrak hale getirir. Karbon filtre klor ve kötü koku tat veren kimyasalları arıtır. Supun filtreye gelince oda membran filtreye gönderilmeden evvel suyu son kez süzer ve ters ozmos uygular. Membran filtre ise en önemli araçtır bu aracın ihtiyatla yılda 2 kez periyodik bakımı yapılması şarttır. Membran filtreye gelince suyu mikronlar haline getirerek en küçük zerresini dahi berraklaştırır. Ve temiz tatlı bir içimli su sağlar. En son aşamada ise tatlandırıcı filtre devreye girer ve saf suyu tatlandırır ve en ekonomik tatlı içme suyunu elde etmenizi sağlar. Bu şekilde kullanıma hazır hale gelen suyun verdiği hazzı tatmak işi siz müşterilerimizindir.

Kadıköy su arıtma cihazı filtre değişimi

 

Kadıköy su arıtma cihazı montajı

 

Kadıköy su arıtma cihazı bakımı

 

Kadıköy ihlas su arıtma cihazı servisi

 

Kadıköy su arıtma servisi

 

 

Kadıköy su arıtma servisleri

 

Kadıköy filtre fiyatları

 

Kadıköy su arıtma filtre fiyatları

 

Kadıköy su arıtma fiyatları

 

Kadıköy rotatekarıtma su arıtma servisi

 

Kadıköy rainwater su arıtma servisi

 

Kadıköy berraksu su arıtma servisi

 

Kadıköy lion su arıtma servisi

 

Kadıköy water gold su arıtma servisi

 

Kadıköy su arıtma

 

Kadıköy kale su arıtma servisi

 

Kadıköy globbrine su arıtma servisi

 

Kadıköy aura su arıtma servisi

 

Kadıköy waterlife su arıtma servisi

 

Kadıköy watergreen su arıtma servisi

 

Kadıköy ocoan su arıtma servisi

 

Kadıköy rositell su arıtma servisi

 

Kadıköy bms su arıtma servisi

 

Kadıköy haydro safe su arıtma servisi

 

Kadıköy spring water su arıtma servisi

 

Kadıköy hayzek su arıtma servisi