Cuma, Mayıs 3rd, 2019

,Su arıtma Servisi,Su arıtma Servisleri,su arıtma cihazı fiyatları,su arıtma filtre fiyatları

Maltepe Su Arıtma Servisi

maltepe-su-aritma-servisi

Maltepe ihlas su arıtma servisi, Maltepe su arıtma filtreleri, Maltepe su arıtma fiyatları, Maltepe Su Arıtma Servisi,Su arıtma Servisi,Su arıtma Servisleri,su arıtma cihazı fiyatları,su arıtma filtre fiyatları

MALTEPE SU ARITMA SERVİSİ: Maltepe de denize kıyısı bulunan ve anadolu yakasında bulunan bir İstanbul ilçesidir. Su arıtma cihazı bu bölgede de çok mühimdir. Hayati önem içermektedir. Maltepe bölgesi 18 mahalleden oluşmaktadır. Bu mahalleleri sırayla saymamız gerekirse bu şekilde sıralayabiliriz; Altayçeşme Mahallesi Altıntepe Mahallesi Aydınevler Mahallesi Bağlarbaşı Mahallesi Başıbüyük Mahallesi Büyükbakkalköy Mahallesi Cevizli Mahallesi Çınar Mahallesi Esenkent Mahallesi Feyzullah Mahallesi Fındıklı Mahallesi Girne Mahallesi Gülensu Mahallesi Gülsuyu Mahallesi İdealtepe Mahallesi Küçükyalı Mahallesi Yalı Mahallesi Zümrütevler Mahallesi olarak adlandırılmıştır. Denize kıyısı olan bu bölgelerde su arıtma cihazı kullanmak çok önemlidir. Suyun berraklığı ve damak tadı açısından su arıtma cihazı ile elde edilen sular şebeke sularına nazaran müşterilerimizin sağlığı ve ekonomik bakımından daha uygundur. Bir su arıtma cihazı; membran filtre, ön üçlü filtre, sediment filtre, karbon filtre, blok karbon filtre, tatlandırıcı filtre, shatoff, flow, dört yollu vana, arıtma tankı, vontron membran, yıldız musluk, arıtma musluğu ve avrupa musluğu olarak adlandırılan parçalardan oluşmaktadır. Bu su arıtma cihazınızın sağlığı açısından periyodik bakımlar çok büyük önem taşır.

SU ARITMA CİHAZI FİYATLARI

Su arıtma cihazı 550TL ile başlayan fiyatlardan edinilebilir.

SU ARITMA FİLTRE FİYATLARI

Su arıtma cihazı filtrelerine 5TL ile başlayan fiyatlardan sahip olabilirsiniz.

 

Maltepe Su Arıtma Servisi

Su arıtma cihazının çalışma prensibi barizdir. Bu konuda periyodik bakımlar çok büyük önem taşır. Su arıtma cihazınızın periyodik bakımları yılda 2 kere yaptırmanız yeterlidir. Ekonomik anlamda da bu sizi fazlasıyla rahatlatacaktır. Su arıtma cihazı aşamalar halinde çalışır bunlar; ön filtreden geçirerek tortu çamur asbest gibi maddeleri tutarak suyu berrak hale getirir. Karbon filtre klor ve kötü koku tat veren kimyasalları arıtır. Supun filtreye gelince oda membran filtreye gönderilmeden evvel suyu son kez süzer ve ters ozmos uygular. Membran filtre ise en önemli araçtır bu aracın ihtiyatla yılda 2 kez periyodik bakımı yapılması şarttır. Membran filtreye gelince suyu mikronlar haline getirerek en küçük zerresini dahi berraklaştırır. Ve temiz tatlı bir içimli su sağlar. En son aşamada ise tatlandırıcı filtre devreye girer ve saf suyu tatlandırır ve en ekonomik tatlı içme suyunu elde etmenizi sağlar.

Maltepe su arıtma cihazı filtre değişimi

 

Maltepe su arıtma cihazı montajı

 

Maltepe su arıtma cihazı bakımı

 

Maltepe ihlas su arıtma cihazı servisi

 

Maltepe su arıtma servisi

 

Maltepe su arıtma servisleri

 

Maltepe filtre fiyatları

 

Maltepe su arıtma filtre fiyatları

 

Maltepe su arıtma fiyatları

 

Maltepe rotatekarıtma su arıtma servisi

 

Maltepe rainwater su arıtma servisi

 

Maltepe berraksu su arıtma servisi

 

Maltepe su arıtma

 

Maltepe lion su arıtma servisi

 

Maltepe water gold su arıtma servisi

 

Maltepe kale su arıtma servisi

 

Maltepe globbrine su arıtma servisi

 

Maltepe aura su arıtma servisi

 

Maltepe waterlife su arıtma servisi

 

Maltepe watergreen su arıtma servisi

 

Maltepe ocoan su arıtma servisi

 

Maltepe rositell su arıtma servisi

 

Maltepe bms su arıtma servisi

 

Maltepe haydro safe su arıtma servisi

 

Maltepe spring water su arıtma servisi

 

Maltepe hayzek su arıtma servisi